Tato diskuze byla 19. února 2009 ukončena a nahrazena novým diskuzním fórem, které naleznete zde.

Příspěvky můžou být i více zanořené, takže je nevidíte hned na první stránce. Podívejte se tedy i na další stránky diskuze.

Diskuzní témata

Datum 07.10.2008

Vložil Pavlína

Titulek seminář

Odpovědět

Terezko ještě mě prosím napadlo nevíte o někom, kdo též jede na seminář z tohoto koutu nebo Hradec králové. Děkuji předem za pomoc Pavlína

Datum 08.10.2008

Vložil Katka z VM

Titulek Re: seminář

Odpovědět

Milá Pavlíno, bohužel o nikom nevíme. Pokud se ti vše podaří zařídit a budeš chtít přijít na seminář, tak se prosím ozvi mně. Kontakt najdeš v sekci O nás.

Držím palce ať se vše povede!

Katka

Datum 08.10.2008

Vložil Tereza z VM

Titulek Re: seminář

Odpovědět

Pavlino,
vsechno te to ted asi zkousi a verim, ze je to moc narocne na organizaci. Vim, ze bys moc rada prisla...ale kdyz to nevyjde, neves hlavu. Nas se jen tak nezbavite :-)))

Jsem vazne zvedava, jak to nakonec dopadne a jestli te andilci prinesou az na seminar

Datum 07.10.2008

Vložil Pavlína

Titulek seminář

Odpovědět

Milá Terezko
Tak právě jsem spustila akci kulový blesk. Manžel se stěhují s firmou tento víkend a já měla nastarosti odvézt dceru v sobotu na závody. Pokouším se to řešit nejsem totiž z Prahy, ale až z Krkonoš a první autobus do Prahy mi odjíždí v neděli až v 9.hod ráno to je někde vpoledne v Praze. Musela bych jet v sobotu večer a přespat u tety to není problém jen obstarat ten odvoz a postarání se o dceru a jejího pejska s kterým závodí. Během dnešního večera se pokusím dát to do nějakého tvaru a hned napíši jestli se povedlo nebo ne. Uvnitř si to moc moc přeju. Pavlína

Datum 07.10.2008

Vložil Pavlína

Titulek Dušička našeho děťátka

Odpovědět

Právě jsem objevila tyto stránky za které chci v prvé řadě poděkovat. Hned jsem si je uložila do oblíbených. Od března letošního roku jsme se rozhodli s manželem pozvat děťátko mezi nás, ale zatím nepřichází. Doma máme již 12 letou dceru. Je mnoho diskuzých nazvených snažilky, ale já bohužel tam nenacházím to v co věřím(respektive někde uvnitř to tak cítím), že početí se neodehrává pouze na fyzické úrovni. Nemám si s kým o tom popovídat a u vás jsem to našla. Tu pomyslnou pomocnou berličku ve vašich článcícha názorech. Škoda, že jsem přišla až teď a nedělní seminář je již obsazen neváhala bych a přijela. Asi to tak mělo být. Velké dík a budu se těšit, že se nejde více maminek na popovídání. Krásný podzimní den Pavlína

Datum 07.10.2008

Vložil Tereza z VM

Titulek Re: Dušička našeho děťátka

Odpovědět

Ahoj Pavlino!

Jsme rady, ze jsme mohly zalepit diru na "snazilkovskem" trhu.

Mam pro tebe dobrou zpravu. Vcera nam jedna holka ze seminare odpadla. Chces tedy vazne prijit? Pokud ano, posli prihlasku na mail Katce. Ona ti nasledne posle blizsi instrukce ;-)

Zda se, ze si to ta vase dusicka umi zaridit! :-)

Datum 02.10.2008

Vložil Magda

Titulek pohádky

Odpovědět

Radku, děkuji ze srdce za Tvé pohádky. Jsou ÚŽASNÉ. M

Datum 03.10.2008

Vložil Radek z VM

Titulek Re: pohádky

Odpovědět

Jsem rád, že se ti líbí. Děkuju. Ještě bych rád našel někoho, kdo by k nim namaloval nějaké hezké obrázky. :-)

Datum 29.09.2008

Vložil Petra

Titulek fandím

Odpovědět

Ahoj, narazila jsem na Vaše stránky a moc mi sedly. Cítím to podobně! Já se zabývám homeopatií a Bachovkama a taky doufám, že se brzo stanu maminkou, takže je mi toto téma blízké. Přeji hodně sil do utváření webu :-)

Datum 30.09.2008

Vložil Tereza z VM

Titulek Re: fandím

Odpovědět

Ahoj Petro!

Diky za podporu. Pozitivni zpetna vazba nas vzdycky potesi. Je moc fajn, ze jsi napsala sem. Chodi nam krasne emaily, ale bylo by lepsi, kdyby se rozproudil i tento komunikacni kanal. A ty jsi prave svoji pochvalou trosku prvetrala uz skoro stojate vody ;-)

Drzim palce na brzke poceti! Kdyz budes mit chut, podel se pak s nami o to, jak tehotenstvi prozivas a jak si s miminkem notujete...