Vítám Vás na webu o dětech, přirozeném mateřství a harmonickém životě. 

Uvědomuji si, že dnešní děti, které se rodí na Zem, jsou v mnohém velmi vyspělé, vědomé a vědoucí bytosti. A proto vnímám, že je potřeba jim poskytnout maximální možnou podporu, aby mohly naplnit své poslání a jako generace, co převezme po nás žezlo, ozdravit celou společnost. To si žádá mnoho změn od nás - rodičů. Nejen ve stylu výchovy, ale i ve vlastním uvědomění si, jaký život žiji, a jaký vzor k následování vštěpuji svým dětem.

Na tomto webu najdete článkypostřehypohádkyvaše příběhynaladění a meditace, které se týkají tématu dětí, a to jak v období před početím, v těhotenství a pak i po narození. Další část příspěvků se zabývá duchovním rozvojem a holistickým nazíráním na život, abychom se mohli osvobodit od vlastních bolestí a nepředávat tak toto rodinné dědictví našim potomkům.

Naše děti jsou našimi největšími učiteli a zároveň i průvodci a pravdivě odrážejí naše postoje, silné i slabší stránky a vlastně celý náš život, jak jej prožíváme a zda si jej užíváme. Proto tento web je i o nás, rodičích – ať už současných, nebo teprve připravujících se na cestu rodičovství, a o tom, jak prožíváme svůj život a jak rosteme.

diskuzním fóru si můžeme společně povídat o článcích, které Vás zaujaly, zrovna tak jako o tématech, která prožíváte, chcete se o ně podělit, nebo si s nimi nevíte rady.

Tento web je určen všem, kteří hledají hlubší souvislosti ve svém životě a v přístupu ke svým dětem.

Těším se na povídání s Vámi!
 

Vaše Tereza

www.vedomyporod.cz

www.vedomyzivot.cz