Tato diskuze byla 19. února 2009 ukončena a nahrazena novým diskuzním fórem, které naleznete zde.

Příspěvky můžou být i více zanořené, takže je nevidíte hned na první stránce. Podívejte se tedy i na další stránky diskuze.

Diskuzní témata

Datum 06.06.2018

Vložil AlbertShise

Titulek How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

Odpovědět

The prostate is central to the portion of a male's the reproductive system. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate can be found just before the rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it will always be really really irritating and inconvenient for that patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.Prostate infection, also known as prostatitis, is easily the most common prostate-related overuse injury in men younger than 55 years. Infections with the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common of kinds of prostate infection. It is due to bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition of a particular defect inside gland along with the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be a result of trauma on the urinary tract or by infections originating from other parts in the body. A patient may go through testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal of the prostate defect then the employment antibiotics and NSAIDs to treat the redness.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not even to determine the cause of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and heavy lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable weight loss program is important. These are some from the actions you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for general health and will also also maintain your urinary track clean.

2. Some studies claim that a number of ejaculations weekly will prevent cancer of prostate.

3. Eat beef in moderation. It has been shown that consuming greater than four meals of beef per week will heighten the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most crucial measure to adopt to make certain a proper prostate is to go for regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you ought to select prostate examination one or more times per year.

Datum 29.05.2018

Vložil Alberthap

Titulek How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

Odpovědět

The men's prostate is central to the part of a male's reproductive :. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The men's prostate is found just while watching rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it is almost always really miserable and inconvenient to the patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.Prostate infection, also called prostatitis, is among the most common prostate-related symptom in men younger than 55 yrs . old. Infections of the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of kinds of prostate infection. It is a result of bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition associated with a particular defect inside gland along with the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be brought on by trauma towards the urinary tract or by infections received from other areas in the body. A patient may experience testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal of the prostate defect followed by the utilization antibiotics and NSAIDs to take care of the inflammation.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not even to establish the causes of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective weight loss program is important. These are some in the steps you can take to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for our health and wellbeing and it'll also maintain the urinary track clean.

2. Some studies suggest that a number of ejaculations each week will assist to prevent prostate type of cancer.

3. Eat steak moderately. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef a week will increase the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most significant measure to take to make sure a normal prostate would be to opt for regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you should select prostate examination one or more times annually.

Datum 17.02.2009

Vložil Máka

Titulek zajímavé knihy

Odpovědět

Děkuji Tereze za postřeh "Neopařila se!", který jsem si již nějakým týdnem zpátky přečetla. Upoutala mě zmínka o knize Koncept kontinua a to natolik, že jsem to internetu pátrala a hledala další informace, nakonec to skončilo tím, že jsem si ji šla koupit a teď ji čtu!!!! Díky, že jsi tento článek napsala, jinak bych vůbec neměla možnost si jej přečíst a dozvědět o Konceptu...
Já osobně mohu doporučit Shakti Gawian. Nejen její Tvůrčí představivost, ale také Život ve světle, kterou jsem koncem minulého roku četla. Velice na mě zapůsobila kniha Colina Tippinga-Radikální odpuštění. Umožnila mě mnoho věcí v životě přehodnotit a podívat se také na sebe zcela jinýma očima. A navíc jsem díky této knize byla schopná odpustit jednomu příteli sexuální obtěžování v dětství (mělo bylo 5 a jemu 15) a navázat s ním po letech přátelský vztah nezatížený minulostí.

Datum 18.02.2009

Vložil Tereza z VM

Titulek Re: zajímavé knihy

Odpovědět

Ahoj Mako,

jsem moc rada, ze si k tobe ta spravna informace nasla cestu pres nase stranky.

Na knihy, o kterych jsi psala, se podivame a kdyztak je zaradime do literatury.

Za odpusteni utrap z detstvi mas muj velky obdiv! Zpracovat takoveto zazitky stoji hodne vnitrni sily, odhodlani a uvolneni nashromazdene bolesti. A to se ti, zda se, povedlo. Jsi silna a odvazna zena! (kdybys o tom chtela napsat clanek - a navic se o nej podelit verejne na VM, tak do toho!)

Ted par slov pro vsechny! Jak tu nabadam holky, aby nam napsaly svoje pribehy a zkusenosti, chci tim vyzvat i vas ostatni. Chtely bychom, aby tento web byl tvarovan i vami. Prave osobni zkusenosti a reseni, jake nalezate, maji obrovskou silu.

Podle statistik vime, ze vas sekce pribehu zajima a ctete ji...ale pokud do ni take nebudete prispivat, pomalu vyhasne...a to by byla skoda ne?

Datum 17.02.2009

Vložil Bára

Titulek Čtou nám myšlenky

Odpovědět

Milá Terezko,moc děkuji za tento citlivý článek (ostatně jako za všechny ostatní). Opět vyzvidhnul to,co teď prožívám, nad čím přemýšlím a snažím se provést do praxe. Opravdu jsem si vyzkoušela Tvoje poznatky ve vztahu s Adámkem. Když jsem rozčílená a nechci na něj křičet,řeknu mu,že se zlobím na sebe (tatínka,nefungujícín pračku atd.) a musím jít vedle se uklidnit. Za pár vteřin přijdu, podstatně klidnejší a moje sluníčko mě beze slova obejme. O to více,co teď prožívám, se Adámek snaží mě objímat a hladit. Možná také proto,že se s ním snažím rovnocenně mluvit (nikoliv předávat svoje problémy jemu) v meditaci. Takže dostává informační "masáž" vědomě přes den, v meditaci večer. Mějte se Sárinkou moooc hezky a těším se 25.2. Bára

Datum 18.02.2009

Vložil Tereza z VM

Titulek Re: Čtou nám myšlenky

Odpovědět

To je prima, ze mas v Adamkovi takoveho pozorneho muzskeho, ktery vi, ze obcas staci obejmout a tim dat najevo, ze je s tebou...

Az bude tohle akcni obdobi za vama, primlouvala bych se za clanek do Vasich pribehu ;-)

Tesim se na shledanou. t***

Datum 15.02.2009

Vložil Vanda

Titulek Emoce v těhotenství

Odpovědět

Nejsem si úplně jistá, jak to formulovat, ale snad to bude dávat trochu smysl. V podstatě můj dotaz zní – je možné, aby si v těhotenství člověk najednou začal vybavovat či odžívat emoce, které zažil sám v prenatálu? Dneska se mi stalo, a nebylo to bohužel poprvé, že jsem se dostala do naprosté emoční vrtule, a když jsem se později zamyslela nad těmi převažujícími pocity, které jsem v tom afektu zažívala a bohužel i vykřikovala, s hrůzou jsem si uvědomila, že je to prakticky totéž, co jsem si odžívala během své první Očisty a co souviselo s dobou, kdy jsme byla v prenatálu. Úplně mě to poznání šokovalo, tak nějak jsme měla za to, že zrovna tohle už mě tolik pronásledovat nebude (a ani se mi to nedělo). Tak by mě jen zajímalo, jestli se něco podobného v těhotenství prostě stává, nebo jestli to souvisí s něčím úplně jiným..

Datum 16.02.2009

Vložil Tereza z VM

Titulek Re: Emoce v těhotenství

Odpovědět

Ahoj Vando,

chci te uklidnit. To, co pises, se opravdu vaze k tehotenstvi. Jsi v jinem stavu. V takovem, ktery jsi jeste nezazila, takze ikdyz jsi svuj prenatal zpracovala a v beznem zivote te uz nedostaval, tehotenstvim ses dostala do dalsi ligy ;-) Vlastne jsi ted tim, kdo poskytuje prenatalni prozitky svemu diteti a tim se ti znovu otvira tato "prihradka."

Miminko ti dava prilezitost si jeste hodne o sobe douvedomit. Ted je otazka, co s tim? Stalo by za to, kdybys v sobe znovu rozrezonovala ten pozitivni prozitek, do ktereho ses dostala po zpracovani prenatalniho pribehu. To znamena, ze kdyz budes mit cas, tak si opakuj afirmaci, ke ktere jsi po Ociste dosla. Je treba ji v mysli znova prohrabnout cesticku.

A kdyz se dostanes do toho stavu znovu. Nech ho projit. Muzes ho pozorovat jakoby z venku a uvedomit si, ze te zase dobehl prozitek z prenatalu, a ze s tim, co to spustilo, ma pramalo spolecneho.

No, a nakonec bych jeste doporucila ubezpecit miminko, ze je vse v poradku. Ze je v lasce a maminka si proziva svoje vlastni drivejsi zkusenosti, a ze to je vse i proto, aby miminko moho projit jinymi - pozitivnimi zkusenostmi.

Vic ted delat asi nemuzes. Takze vse je v poradku a tak, jak ma byt!

Na videnou na pristim povidani!

Datum 13.02.2009

Vložil Alcakv

Titulek semináře

Odpovědět

jej , zase já, škoda, že nejsem z Prahy, ta vaše povídání musí být úžasná a mít úspěch....

Datum 13.02.2009

Vložil Alcakv

Titulek knihy

Odpovědět

jukala jsem na seznam knih,ale bohužel naše knihovna většinu vůbec nemá :o( , asi by se nedaly některé tituly půjčit od vás za nějakou kauci nebo tak ?