Tato diskuze byla 19. února 2009 ukončena a nahrazena novým diskuzním fórem, které naleznete zde.

Příspěvky můžou být i více zanořené, takže je nevidíte hned na první stránce. Podívejte se tedy i na další stránky diskuze.

Diskuzní témata

Datum 10.02.2009

Vložil Katka z VM

Titulek Re: Neslyšela jsem ve třetí meditaci slova

Odpovědět

Ahoj B.J., meditaci jsem zkoušela stáhnout a funguje i hlas. Možná to zkus ještě jednou a třeba už to bude v pořádku. Pokud i přesto ne, tak dej vědět a mohu ti ji poslat emailem.
K tvému druhému dotazu k pláči novorozeňátka bych to brala jako upozornění na něco nedořešeného/nepochopeného k tvému potratu. Zkusila bych si pozvat tu dušičku, která odešla do svého meditačního pokojíčku a popovídala si s ní proč odešla, co ji trápí, co ti chce vzkázat. Pak bych se s ní rozloučila a propustila jí.
Dej pak vědět, jak ti to šlo a jak se ti daří.

Datum 10.02.2009

Vložil B.J.

Titulek Re: Re: Neslyšela jsem ve třetí meditaci slova

Odpovědět

Katko, díky za odpověď. Já měla pocit, že tady ta duše ani nikde není okolo. Nebo ještě jinak - já měla pocit, že ta duše vibruje nesmírně vysoko. Vyloženě, jako bych zachytávala anděla a to už muselo být, abych ho teda zachytila! Vím, že duše v meziprostoru vibrují vysoko, ale toto bylo něco mimořádného. Přišlo mi to divné, nicméně jsem nad tím moc nepřemýšlela - holt je to anděl, co na tom? Jenže pak se přestalo tělíčko vyvíjet - nejspíš nedošlo ani k srdeční akci. To, že nemám žádný smutek z toho, že jsem potratila, si vysvětluju tím, že jsem to prostě od začátku nevnímala příjemně. S první dcerou bylo vše úplně jiné. A taky si říkám, že jsem se třeba naladila na svého anděla, vůbec ne na duši mimíse. No, je to zvláštní. Myslím, že i kdybych se snažila na tu "potracenou duši" podívat, stěží by se mi to podařilo teď, když se mi to nedařilo před tím. A to jsem byla v době "těhotenství" dokonce na meditačním semináři u Ernestíny :-). Ale zkusit to můžu.

Datum 10.02.2009

Vložil Tereza z VM

Titulek Re: Re: Re: Neslyšela jsem ve třetí meditaci slova

Odpovědět

Ja souhlasim s Katkou, ze je to pro tebe vzkaz a stalo by za to ho rozlustit. Jestli mas chut, zkus to znovu, ale doporucovala bych do toho jit s tim, ze kontakt s dusickou MOZNY JE.

Vibrace nehraje roli. Pokud mela silu se sem "prilepit" do hmoty, je v nasi dimenzi a tak je komunikace mozna. Vsak se da hovorit i s tim Nejvyssim ;-) a s andilkama muzeme konverzovat bezne, takze jde jen o to, ze se rozhodnes, ze ti to pujde ;-)

Dej vedet, jak se ti to podarilo!

Datum 10.02.2009

Vložil B.J.

Titulek Re: Re: Re: Re: Neslyšela jsem ve třetí meditaci slova

Odpovědět

No, pokusím se s duší spojit, ale je mi divné, že by tu ještě poletovala. Pokud vím, tak E., když radí, jak komunikovat s mrtvými (a taková "potracená duše" by přece měla být ve stejném režimu a měla by se vrátit "zpátky", ne?!), tak důrazně varuje před tím, abychom si duše zemřelých vyvolávali zpátky, byť v meditaci. Máme si vyvolat jen jejich obraz a s ním komunikovat a myslím, že je proti logice věci, aby nám obraz řekl něco konkrétního. Jo, kdybych si zavolala třeba anděly nebo jiné duchovní bytosti, aby mi pomohli najít odpověď, to je jiná, ale "potracenou duši", která by už měla být zpátky v bardu?!

Já si říkám, jestli to nepodařené těhotenství nemělo nějakou souvislost s událostí, která se stala měsíc před potratem - zemřela mi maminka a já otěhotněla buď v den smrti (asi hodinu po úmrtí a zároveň hodinu před tím, než jsem se to dověděla) a nebo - což je pravděpodobnější - týden po tom (nevím to přesně, celý cyklus měl velmi zvláštní průběh). Ale jakou souvislost, to mi není zatím odhaleno. Právě proto, že jsem otěhotněla hrozně brzo po této smutné události a měla jsem výčitky z toho, že smutním za mamkou, i když bych neměla, protože pro miminko vytvářím v těle nepříjemnou chemii stresu, jsem byla nakonec ráda, že jsem potratila. Ale furt nerozumím hlubšímu významu... Každopádně díky, že se tady z toho můžu vypsat!

Datum 11.02.2009

Vložil Katka

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Neslyšela jsem ve třetí meditaci slova

Odpovědět

ahojky, nejak me zaujalo, jak pises, ze je proti "logice veci", aby obraz neco rikal - ja musim rict, ze jsem nad tim nikdy takhle nepremyslela - kdyz s nekym mluvim, at uz zivym, nebo mrtvym (do tehle chvile jsem to vubec nemela potrebu rozlisovat, tak uvidim dal :-) ), pozvu si ho v meditaci k sobe - a pokud je ochotny prijit, beru to, jako ze muze, chce, je to v souladu a tak jak ma byt...napadlo me ted ale, ze vizualizace a obrazy, komunikace, je mozna jen zrcadlo toho, ze mluvim ja se svym srdcem? Jen je mi to symbolicky blizsi, lip se mi mluvi s mym tatinkem, nez s jakymsi kouskem me same, ktery bych vlastne ani jeste neumela pojmenovat? Takze pro me prilezitost ke zkoumani, jak to vlastne vnimam - dekuju :-) - kazdopadne preju, at se komunikace i pochopeni dari :-)

Datum 11.02.2009

Vložil Tereza z VM

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Neslyšela jsem ve třetí meditaci slova

Odpovědět

Ja jsem si vecer uvedomila, ze se tady michaji 2 veci dohromady. To co navrhujeme - rozhovor v meditaci NENI v zadnem pripade vyvolavani mrtvych ze zahrobi. Je to vlastne prace s tvoji mysli, kdy ty si to rovnas sama v sobe a neaktivujes uz odejitou dusi. Jak jsem uz psala - pokud sestoupila do hmoty, zanechala obtisk v teto realite a tak jsou veskere jeji informace nahrane v tzv. Kronice Akasa - neboli vesmirne databazi a ty s nimi muzes tudiz pracovat.

Takze takoveto rozlouceni a uhlazeni vztahu je v souladu s vuli dusicky odejit do svetla. Vyvolavani mrtvych patri do okultnich technik, pred kterymi mam velky respekt a v zadnem pripade bych se na ne takto verejne neodkazovala.

Snad uz si rozumime...

Datum 09.02.2009

Vložil Gromit

Titulek Meditace dite

Odpovědět

Ahoj decka :-)
poslechla jsem si treti meditaci (dik :-) ). Mam k tomu jsem dve prizemni poznamky. Nekde v pulce je neco jako: " .. ted te tu zanecham se SVYM ditetem ... ". Myslim, ze tam patri "tvym", aby tam tech deti nebylo trochu moc ... A pak nekde ke konci pred odchodem se myslim neco dvakrat opakuje. Asi "muzete se spolu domluvit na pravidelnem setkavani ..."

Datum 09.02.2009

Vložil Tereza z VM

Titulek Re: Meditace dite

Odpovědět

Ahoj Gromit!

Diky za poznamky. Asi se nam ted uz nepodari to napravit, ale je to dobra rada pro priste.

Jeste me napadlo - poslouchala jsi, nebo meditovala? Pokud poslouchala a vyrusilo te to, je to jasne, protoze logika se ozvala, ale jestli to rusi i pri meditaci, tak to je blbe...

Datum 09.02.2009

Vložil Hanka P.

Titulek Re: Re: Meditace dite

Odpovědět

Ahojky, já meditovala. To se "svým" dítětem mi přišlo úplně přirozené a příjemné. V jiné části je se "svým" dítětem a navazuje s "tvou" dušičkou děťátka a to mi sedí taky. Jediné co trochu ruší je ta dvojí domluva na setkání se. Zapojí se mi hlava :-).

Jinak moc děkuji za tuto meditaci. Přišla mi odpověď, která mě do teď vůbec nenapadla.

Gromit díky za upozornění na "nedostatky" bez tvé poznámky bych do této meditace nešla.

Hanka

Datum 09.02.2009

Vložil Tereza z VM

Titulek Re: Re: Re: Meditace dite

Odpovědět

Prave overuji u naseho nahravaciho maga, jestli by mohl tu zdvojenou vetu vystrihnout;-) Jestli se to podari, napisu sem, at si muzete stahnout vylepsenou verzi :-)