Tato diskuze byla 19. února 2009 ukončena a nahrazena novým diskuzním fórem, které naleznete zde.

Příspěvky můžou být i více zanořené, takže je nevidíte hned na první stránce. Podívejte se tedy i na další stránky diskuze.

Diskuzní témata

Datum 13.02.2009

Vložil Alcakv

Titulek knihy

Odpovědět

jukala jsem na seznam knih,ale bohužel naše knihovna většinu vůbec nemá :o( , asi by se nedaly některé tituly půjčit od vás za nějakou kauci nebo tak ?

Datum 13.02.2009

Vložil Tereza z VM

Titulek Re: knihy

Odpovědět

Alco, s knizkama v knihovne to bude asi problem. Vetsina z tech nami doporucovanych jsou spise alternativniho charakteru a ty porodni jsou v nekterych pripadech beznadejne vyprodane.

My pujcovani knizek nenabizime...muzeme o tom popremyslet, ale asi by to bylo organizacne narocne...

Zkus se podivat v knihkupectvi. Nejlepe s duchovni literaturou. Tyto knihy je fajn mit doma a precist je i nekolikrat. Pokazde tam muzes objevit uplne jiny rozmer podle toho, co prave zijes.

Vecerni povidani jsou fajn. Ted bude 25.2. specialni, protoze tam budeme na dlouhou dobu naposledy vsechny 3. Ale od vas to je peknej kousek...leda bys do te doby zvladla teleportaci ;-)

Mej se krasne

t***

Datum 14.02.2009

Vložil Marci

Titulek Re: Re: knihy

Odpovědět

ahojky Terez, mrkla jsem se na ten seznam knih co tu uvádíte, nebot mám s partnerem malé internetové knihkupectví s ezoterickou literaturou a protože bych alespon trochu chtěla podpořit vaši práci VM, zkusíme pro čtenářky vaši diskuze nějaké knížky sehnat (ty, které beznadějně vyprodány nejsou). Jinak gratuluju k druhému těhotenství mějte se hezky Ty i Daniel. Marci

Datum 15.02.2009

Vložil Martina

Titulek Re: knihy

Odpovědět

Ahoj Alco, nevím které knihy přesně sháníš, ale zkus zadat na netu název.. a pak hledat v on-line knihkupectvích.. Já takhle koupila minule několik knih z odkazů VM. Hodně štěstí a krásné dny! :-)

Datum 12.02.2009

Vložil Alcakv

Titulek hezké stránky

Odpovědět

Ahojky holky, Terere a spol.,známe se z nošení dětí,dlouho jsem tam nebyla,jukla na odkaz od tebe Terere /ohledně knih až teď/ a stránky se mi moooc líbí, čekáme druhátko,tak budu čerpat info tady, takže dííky

Datum 12.02.2009

Vložil Tereza z VM

Titulek Re: hezké stránky

Odpovědět

Jee Alco, tak to moc gratuluju. Vis, ze jsem si na tebe nedavno vzpomnela a rikala jsem si, jestli se jeste ukazes...a misto ND te potkam tady!

Jsem rada, ze se ti u nas libi ;-) A jsem jeste radsi, kdyz nase ctenarky/ctenari vylezou z anonymity. My vime, ze nas ctete, ale ta interakce je moc mila a dodava nam elan...

Alco, tak krasne tehulkovani a jeste nadhernejsi setkani s mimnkem z oci do oci!

Datum 13.02.2009

Vložil Alcakv

Titulek Re: Re: hezké stránky

Odpovědět

jééé omlouvám se, poslala jsem příspěvek jinam

Terez díky, budu pravidelně tyto stránky navštěvovat....ND se nedá sledovat, není časík, znáš to :o))

Datum 10.02.2009

Vložil Tereza z VM

Titulek Meditace ne dite - oprava

Odpovědět

na zaklade vaseho pozorneho poslechu jsme byly upozorneny na chybu ve 3. meditaci a uz je odstranena:-) Takze pokud vas zdvojena veta rusi, STAHNETE si prosim soubor ZNOVU!

Datum 13.02.2009

Vložil Alcakv

Titulek Re: Meditace ne dite - oprava

Odpovědět

Terez díky, budu pravidelně tyto stránky navštěvovat....ND se nedá sledovat, není časík, znáš to :o))

Datum 10.02.2009

Vložil B.J.

Titulek Neslyšela jsem ve třetí meditaci slova

Odpovědět

Zdravím. Tak nevím, co jsem dělala špatně, ale stáhla jsem si třetí meditaci, večer si ji pustila a celých 15 minut marně natahovala uši, abych slyšela slova. Nevím, jak je to možné, ale stáhla jsem si jen hudbu. Čím to může být? Kurník, a já se tak těšila! Zvláštní bylo, že zrovna, když jsem šla poslouchat meditaci, jsem u nás v baráku poprvé slyšela plakat nějaké novorozeňátko. A plakalo hrozně usedavě - asi nějaká brutální kolika. Přišlo mi to hrozně zvláštní. Předminulý týden jsem potratila v 5. týdnu, o mimčo se snažíme, ale tohle těhotenství se mi od začátku vůbec nelíbilo, duši miminka jsem žádnou nevnímala, takže mi to ani nepřišlo líto. Včera jsem si uvědomila, že jsem se od té doby úplně přestala "modlit" za to, ať otěhotním. Že jsem další těhotenství prostě nějak vytěsnila - začala jsem kout plány na zaměstnání (budu se vracet z rodičáku) atd. Docela mě to uvědomění překvapilo - druhé miminko přece chci! Tak jsem si stáhla meditaci, jdu poslouchat a spojovat se s duší miminka a místo vedení slyším jen hudbu a strašný srdceryvný pláč novorozeňátka. Tak to teda moc nechápu! Napadá vás, jaké to může mít vysvětlení? Nemyslím si, že dávám dohromady věci, které spolu nesouvisejí - kdyby spolu nesouvisely, tak mě spojitost nenapadne. Díky!