Diskuzní témata

Datum 27.11.2009

Vložil Veronika

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bolavé i požehnané šestinedělí odpoved z 1.2.09 od Terezy VM pro Katie

Prijemny dobry vecer ci den preji vsem...

Tak jako vetsina asi mam take ja sve trapeni ci netrapeni, proste neco k porozumeni\pochopeni a nejen to. Procitam si Vase pribehy, odpovedi...zaujal mne prave "popis" od Terezy jak nakladat s emocemi ....jelikoz mne nekdy prepadaji smutky a ja si pak pokladam otazku co to zpusobilo ci proc se to deje...A je to,myslim, dobry tip tykajici se vzteku ci jinych emoci as , jak popisuje Tereza. Cetla jsem knihy od Osha apod. a emoce by se vlastne nemely potlacovat jak je uvedeno...A toto "uvolnovani" muze byt dobre "zpracovani"...avask to uvidim az jendou vyzkousim.
Kazdopadne nahody neexistuji a ja jednou nalezla Vase webove stranky, ktere mne obohacuji a dobre tipy na cteni davaji. J
este nemam deti, jakoze asi vetsina clanku je od rodicek ....alespon Ty co jsem cetla. Nicmene jsem rada, ze jsem na Vase stranky VM narazila.. A verim, ze jednou ten cas nastane a ja to-materstvi a vse kolem zvladnu jak nejlepe budu umet. Nyni vsak se snazim pracovat na "vedomem partnerstvi"...

Preji vsem slunecne adventni dny....

Zpět na diskuzi