Diskuzní témata

Datum 10.02.2009

Vložil B.J.

Titulek Re: Re: Re: Re: Neslyšela jsem ve třetí meditaci slova

No, pokusím se s duší spojit, ale je mi divné, že by tu ještě poletovala. Pokud vím, tak E., když radí, jak komunikovat s mrtvými (a taková "potracená duše" by přece měla být ve stejném režimu a měla by se vrátit "zpátky", ne?!), tak důrazně varuje před tím, abychom si duše zemřelých vyvolávali zpátky, byť v meditaci. Máme si vyvolat jen jejich obraz a s ním komunikovat a myslím, že je proti logice věci, aby nám obraz řekl něco konkrétního. Jo, kdybych si zavolala třeba anděly nebo jiné duchovní bytosti, aby mi pomohli najít odpověď, to je jiná, ale "potracenou duši", která by už měla být zpátky v bardu?!

Já si říkám, jestli to nepodařené těhotenství nemělo nějakou souvislost s událostí, která se stala měsíc před potratem - zemřela mi maminka a já otěhotněla buď v den smrti (asi hodinu po úmrtí a zároveň hodinu před tím, než jsem se to dověděla) a nebo - což je pravděpodobnější - týden po tom (nevím to přesně, celý cyklus měl velmi zvláštní průběh). Ale jakou souvislost, to mi není zatím odhaleno. Právě proto, že jsem otěhotněla hrozně brzo po této smutné události a měla jsem výčitky z toho, že smutním za mamkou, i když bych neměla, protože pro miminko vytvářím v těle nepříjemnou chemii stresu, jsem byla nakonec ráda, že jsem potratila. Ale furt nerozumím hlubšímu významu... Každopádně díky, že se tady z toho můžu vypsat!

Zpět na diskuzi