Diskuzní témata

Datum 10.02.2009

Vložil B.J.

Titulek Neslyšela jsem ve třetí meditaci slova

Zdravím. Tak nevím, co jsem dělala špatně, ale stáhla jsem si třetí meditaci, večer si ji pustila a celých 15 minut marně natahovala uši, abych slyšela slova. Nevím, jak je to možné, ale stáhla jsem si jen hudbu. Čím to může být? Kurník, a já se tak těšila! Zvláštní bylo, že zrovna, když jsem šla poslouchat meditaci, jsem u nás v baráku poprvé slyšela plakat nějaké novorozeňátko. A plakalo hrozně usedavě - asi nějaká brutální kolika. Přišlo mi to hrozně zvláštní. Předminulý týden jsem potratila v 5. týdnu, o mimčo se snažíme, ale tohle těhotenství se mi od začátku vůbec nelíbilo, duši miminka jsem žádnou nevnímala, takže mi to ani nepřišlo líto. Včera jsem si uvědomila, že jsem se od té doby úplně přestala "modlit" za to, ať otěhotním. Že jsem další těhotenství prostě nějak vytěsnila - začala jsem kout plány na zaměstnání (budu se vracet z rodičáku) atd. Docela mě to uvědomění překvapilo - druhé miminko přece chci! Tak jsem si stáhla meditaci, jdu poslouchat a spojovat se s duší miminka a místo vedení slyším jen hudbu a strašný srdceryvný pláč novorozeňátka. Tak to teda moc nechápu! Napadá vás, jaké to může mít vysvětlení? Nemyslím si, že dávám dohromady věci, které spolu nesouvisejí - kdyby spolu nesouvisely, tak mě spojitost nenapadne. Díky!

Zpět na diskuzi