Diskuzní témata

Datum 08.01.2009

Vložil Vanda

Titulek "Poňoukání" :)

Takže tak - Katko, Lucío, ženy, děvčata.. Co takhle další Večerní povídání? :) Vím, že posledně jste mluvily o tom, že by se vám hodilo si pro každý večer představit nějaké téma - to bohužel nemám, jsem spíš živelný člověk a spoléhám na to, že se něco prostě "namane". Nicméně čekat, až se "namane" další Povídání se mi zatím moc nevyplatilo, tak poňoukám :) Pokud by to zajímalo i někoho z ostatních diskutujících, tak se kdyžtak prosím tady ozvěte, ať v tom poňoukání nejsem sama. Nebo kdyby vás napadla nějaká témata, na která by se různé večery mohly zaměřit.. Já osobně nejvíc momentálně řeším nepředstavitelné - tedy to, že zažívám něco, co jsem ještě nikdy nezažila a čeká mě cesta, kterou si prostě vůbec nedovedu představit - a ač jsem si ji zvolila dobrovolně a ráda, neznamená to, že by pro mě byla o nic méně neznámá a že se jenom těším a jsem v klidu. Naopak se někdy dost děsím - právě toho neznámého a nepředstavitelného. Takže téma bych vlastně měla, jak tak na to koukám. A určitě ne jen jedno ;-)

Zpět na diskuzi