Diskuzní témata

Datum 08.01.2009

Vložil Justýnka

Titulek dvě dušičky

Ahoj holky/kluci :-) Ctu rada Vase stranky, Vas pohled na vec je mi blizky. Chcela jsem se tak nejak poradit nebo podelit o zkusenost...v lete jsem byla tehotna, v zacatku tehotenstvi jsem potratila. Nevim proc, ale nejak me to nesrazilo na kolena, jako bych to tak nejak podvedome tusila nebo nevim, jestli to bylo tim, ze jsem si rikala, ze to ma svuj duvod....Postupne jsem pochopila, ze skutecne to je tak asi lepsi, rekonstruujeme domek "za provozu" a cele tehotenstvi bych prozila v nepohodli a stresech ohledne komplikaci se stavebnimi pracemi, tompenim atd. Otehotnela jsem podruhe za chvilku, co jsme se prestali chranit a na prvni kontrole mi Dr. rekl, ze jsou to dvojcatka, ale ze jednomu diteti jeste nebije srdicko a je mozne, ze se bude vyvijet jen to jedno. Bylo to tesne pred Vanocemi a na dalsi kontrolu jsem mela jit az v lednu, takze jsem mela o cem premyslet. V prvni chvili jsem mela radost,ale pak jsem si predstavila tu zatez ohledne dvojcatek. Tim myslim ruzne aktivity v rannem veku, slozitejsi porod (chtela jsem se pokusit o porod doma s PA) a hlavne manzela, ktery jen kvuli me souhlasil s ditetem (to je slozita situace-nebudu nyni popisovat). Jeste je zvlastni, ze jsem porad nevedela, jestli to je holcicka nebo chlapecek, prislo mi, ze citim holcicku, ale trochu i chlapecka. Myslim si proste, ze zustala holcicka a ten, kdo odesel byl chlapecek. Asi dva dny po kontrole jsem vysvetlila chlapeckovi situaci a poprosila ho, jestli by nemohl prijit za par let, ze se na nej budem tesit a ze spolu budem v kontaktu. Na kontrole ted v lednu se situace potvrdila. Rikam si jestli to nebyla takova zkouska prijeti, manzel to moc nezvladl. Ma s timto problemy, ktere maji sve priciny v jeho detstvi. Ja sice vim, ze bych obe deti prijala, a rikala jsem si, ze to je vyzva to zvladnout, ale soucasne jsem rada, ze to dopadlo takto - proste si chci uzit na poprve jen to jedno dite, navic studuji a mam dalsi aktivity....Budu rada za Vase nazory nebo mozna vysvetleni ze sveho pohledu, pripadne nazory na muj postup a myslenky. Diky

Zpět na diskuzi