Diskusní téma: Menstruace jako dar

Datum 21.05.2009

Vložil Lucis

Titulek kazda zena si na to musi prijit sama

I kdyz me rodina vychovavala ve smyslu - "nesexuj dokud nejsi pripravena na to, co z toho muze vzejit" (neboli nesexuj dokud nejsi dospela, vystudovana, vdana, zabezpecena) bohuzel tlak doby byl silnejsi. Vyrustala jsem v dobe prichodu Brava, Beverely Hills atp. do nasi nedavno svobodne spolecnosti. Na jedne strane se k nam dostavaly informace dobre, dulezite, poucne , ale na druhe strane spousta sexu mladistvych... I kdyz si stale myslim, ze jsem dopadla jeste dobre, od 17t-ti let jsem zahajila pohlavni zivot a nastala nutnost resit antikoncepce. Gynekologove predepisovali bez mrknuti oka, nikdo se moc nezabyval skodlivosti a dusledky. Az po 9 letech jsem si uvedomila, kdyz jsem vysadila HA, jak se moc tesim na prirozenou menstruaci! Jsem stastna, ze jsem ji dostala (o 5 dni drive nez jsem cekala), ze bolela tak jako kdysi, protoze mi potrvrdila, ze muj organismus, me telo je silne a dokonale, ze podleha stale prirozenym prirodnim zakonum... Prodelavam letosni jaro prerod na prirozenou zenu se vsem vsudy, je to krasne. Ze dne na den jsem prestala kourit, uz za tyden potom mi pripadlo, jako bych ani nikdy v zivote vlastne nekourila, odlozila jsem stare ego. Nabehla jsem na nakup nejakych sukni, nebot mi uz pripadlo hrozne jak porad chodim v dzinach. Zacala jsem s radosti vice cvicit (doposud jsem to brala jako nutnost, povinnost) a varit si polevky z lustenin ruznych druhu... Jsem teprve na zacatku, jeste mam hodne co menit, ale neskutecne se tesim, az se treba za rok jako nova zena odevzdam v manzelstvi svemu muzi a jeste vice se tesim na poceti, noseni plodu v lune a porod, ktery mne uvede do sveta dokonale lasky! A tak Ti dekuji za vse a odevzdavam se do Tve moci, nebot ta je dokonala! Dej se milost a vule Tva!

Zpět na diskuzi